Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь Яцини Ю.Д. та голів місцевих рад в нараді стосовно стану криміногенної ситуації у Валківському районі та взаємодії правоохоронних органів

14.02.2018

Сьогодні о 10.00 годині в залі засідань РДА відбулась розширена нарада стосовно стану криміногенної ситуації у Валківському районі та організації взаємодії і співпраці правоохоронних органів.
Активну участь у роботі наради взяли представники місцевого самоврядування району - заступник голови Валківської районної ради Яцина Юрій, сільські, селищні, міський голови.
Головував на засіданні голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко.
Також в нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, представники поліції, прокуратури, суду, райвійськкомату, служби з надзвичайних ситуацій...


В ході наради, яка пройшла у форматі конструктивного обміну думками та пропозиціями усіх учасників піднімались питання стосовно роботи дільничних інспекторів, профілактичних заходів з попередження і припинення правопорушень, відновлення роботи інститутів громадського нагляду за правопорядком, тощо.

За підсумками наради було напрацьовано механізми спільних дій, спрямованих на покращення криміногенної ситуації у Валківському районі.