Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Сьогодні вшановуємо тих, кому довелося воювати в інших державах

15.02.2018

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Шановні ветерани, учасники бойових дій, мешканці Харківщини!

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах...


Майже 30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану – закінчилася одна із трагічних воєн другої половини ХХ століття.

Вона тривала дев’ять років, один місяць та дев’ятнадцять днів. Кожен четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, — українець.

Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. Зараз в Україні — понад 150 тисяч ветеранів афганської війни. У складні для країни часи воїни-інтернаціоналісти проявляють героїзм і мужність на Донбасі.

У цей день Харківщина висловлює величезну вдячність усім ветеранам та воїнам-миротворцям за вірність присязі та непохитну відвагу. Хай мир і добробут завжди будуть у ваших оселях, а злагода і благополуччя стануть вірними супутниками на вашому життєвому шляху.

Джерело: http://www.oblrada.kharkov.ua/