Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Круглий стіл з питань соціального захисту ветеранів-інтернаціоналістів відбувся в залі пленарних засідань районної ради

15.02.2018

Сьогодні Валківщина як і вся Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. В урочистостях, що відбулися в районі, взяли участь керівники району, ветерани-інтернаціоналісти, учнівська молодь, представники громадськості району.

Районні заходи розпочалися з круглого столу, в форматі якого воїни-інтернаціоналісти зустрілися з керівниками району та міста, представниками районних служб соціального захисту, пенсійного забезпечення та інших…


Користуючись нагодою, ветеранів війни в Афганістані з 29-ю річницею виводу військ з Республіки Афганістан привітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та міський голова Валерій Скрипніченко.

Питання щодо соціального захисту ветеранів-афганців, надання пільг у житлово-комунальній та податковій сферах, ремонту житла, забезпечення пільгового проїзду залізничним та автотранспортом, питання надання земельних ділянок, перегляду пенсійного забезпечення присутні на зустрічі мали змогу задати безпосередньо керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам управління Пенсійного Фонду та Держгеокадастру у Валківському районі, районному керівництву.

Всі підняті на зустрічі питання взяті на контроль керівниками району особисто та начальниками відповідних служб, надано ряд доручень.

У всебічній підтримці ветеранського руху та безпосередньо ветеранів з боку районної ради запевнив голова ради Віталій Оноша, який надав запрошеним інформацію щодо прийнятих радою рішень на підтримку ветеранів та з метою забезпечення гарантованих державою пільг та соціального захисту. Йшлося про забезпечення пільгового проїзду на приміських маршрутах автотранспорту загального користування в межах району, а також у м. Харків та про пільговий проїзд залізничним транспортом.

Учасники круглого столу також отримали відповідь голови райдержадміністрації Віктора Войтенка на питання щодо ремонту житла ветеранів. Голова райдержадміністрації роз’яснив стан справ у цьому питанні та можливості районного бюджету. Запевнив, що ситуація найближчим часом буде змінюватися, просив ветеранів визначитися із списком тих, хто найбільше потребує такої допомоги.