Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Урочиста хода та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам

15.02.2018

Районні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав продовжилися урочистою ходою валківчан до Меморіалу Слави, де керівництво районної та міської рад, райдержадміністрації, воїни-афганці, учні Валківського ліцею ім. О. Масельського поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які не повернулися з тієї війни…


У мітингу з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан взяли участь голова спілки ветеранів Афганістану Микола Смірнов, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та міський голова Валерій Скрипніченко.

«Ви - справжні герої, взірець мужності та честі для підростаючого покоління, живий приклад для нашої молоді. Дехто каже, що ви воювали за чужу країну, але не можна забувати, що одночасно ви захищали кордони своєї Батьківщини. Ми завжди пам’ятатимемо про ваш подвиг. Районна влада робитиме все для того, щоб жоден воїн-афганець не залишився забутим, а почувався соціально захищеним» - звернувся до ветеранів голова Валківської районної ради Віталій Оноша.