Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Валківський центр зайнятості інформує
Кейс-менеджмент в роботі з вразливими верствами населення


16.02.2018

Сучасний ринок праці потребує впровадження нових підходів щодо повернення шукачів роботи, в тому числі з числа вразливих на ринку праці категорій населення, до активної зайнятості.

Валківський районний центр зайнятості 16 лютого 2018 року провів круглий стіл за темою «Застосування підходу кейс-менеджмент в роботі центру зайнятості з вразливими категоріями населення», метою якого було визначення спільних підходів та координація зусиль у сфері надання послуг соціально вразливим категоріям населення.


У даному заході прийняли участь перший заступник голови Валківської райдержадміністрації Осадча Н.М., керівники організацій, соціальних служб та управлінь: Управління праці та соціального захисту населення Валківської РДА, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Валківський районний відділ з питань пробації, Валківське бюро правової допомоги безоплатної вторинної правової допомоги, КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району», Громадська організація учасників АТО.

«Кейс-менеджмент передбачає оцінку ситуації і потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг та оцінювання результатів роботи. Виявлення та спільне подолання соціальних перешкод буде сприяти поверненню найуразливіших верств населення на ринок праці» такими словами свою презентацію розпочала директор Валківського центру зайнятості Алла Наріжна.

Обговорення теми заходу усіма учасниками, моделювання ситуацій та вирішення питань на конкретних прикладах, розгляд переліку послуг та можливостей надання допомоги, дало змогу прийти до висновку щодо необхідності оперативного втілення в роботу нового підходу, який мінімізує перешкоди при працевлаштуванні безробітних.

Під час круглого столу було досягнуто домовленості щодо створення «Карти соціальних послуг». Наприкінці заходу учасникам круглого столу було запропоновано заповнити «Бланк подання інформації про організацію та її послуги» та укласти угоди про співробітництво.