Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ПОДИХ ВЕСНИ –
урочистості та концертна програма
до свята 8 Березня у Валках


08.03.2018

Святкові урочистості з нагоди 8 Березня відбулися сьогодні у районному народному домі «Іскра». «Подих весни» - концертну програму з такою назвою підготували для валківчанок творчі пісенні та танцювальні аматорські колективи району, солісти РНД «Іскра».

Представниць прекрасної половини району, що прийшли сьогодні до глядацької зали районного закладу культури, з весняним святом зі сцени привітали керівники району та міста - голова Валківської районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, міський голова Валерій Скрипніченко.


Від імені чоловічої половини депутатського корпусу Валківської районної ради жіноцтво Валківщини привітав голова районної ради Віталій Оноша: «Хоч подих весни сьогодні ще не зовсім впевнений, але свято вже настало. Тож, щиро вітаю вас, шановні жінки, чарівні валківчаночки, зі святом і перш за все хочу побажати всім вам миру, спокою в душі і Божої благодаті. Щоб ви завжди вірили в те, що наша рідна держава Україна буде заможною і квітучою.

Від імені всіх чоловіків хочу подякувати і вклонитися всім вам за вашу турботу, за вашу буденну роботу, за те, що щодня піклуєтеся про наших дітей і про нас, чоловіків. Саме ви спонукаєте нас, чоловіків, на всі звершення, які ми робимо для вас і заради вас. Тож, вітаю вас зі святом і бажаю, щоб весна якнайшвидше прийшла до нас. Зі святом!»

«Я пишаюся тим, що в нашому районі працюють і живуть такі чудові жінки. Бажаю вам, дорогі жінки, любові від ваших чоловіків та дітей, родинного затишку, достатку та взаєморозуміння у ваших родинах! Нехай у кожному жіночому серці ніколи не згасає вогник кохання, надії, позитивного настрою та душевної гармонії. Нехай ваше життя буде сповнене яскравими враженнями та реалізованими мріями!», — зазначив голова РДА Віктор Войтенко, вітаючи жінок зі святом.

Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у виконанні талановитих колективів та солістів району. Яскравий виступ духового оркестру, який відкрив концертну програму, з самого початку задав святкового настрою численним глядачам. Як завжди, бурхливими оплесками дякував зал всім, хто цього дня працював на сцені, додаючи яскравих емоцій своїми пісенними та танцювально-хореографічними талантами.

З жіночим святом яскравими запальними хореографічними композиціями валківчанок вітали танцювальні колективи сучасного танцю «Фієста», «Hold the Rhythm», «Діамант», тематичними піснями - солісти Раїса Сургаєнко, Богдана Войтенко, Михайло Зубченко, Руслан Огли, Олександр Кабанцов та інші.

Солодкі подарунки отримали всі присутні на заході жінки від депутата обласної ради Сергія Пієва та подружжя Тетяни і Олександра Біловолів. А дарунком від керівництва району стали яскраві кольорові повітряні кульки з квітами, що спустилися зі стелі до глядацької зали.