Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

12.03.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів нараду з виконавчим апаратом районної ради, в ході якої було сплановано роботу відділів на тиждень, що розпочався, окреслені головні задачі на найближчу перспективу.

Серед невідкладних завдань, які мають бути виконані та на яких особливо наголосив керівник: завершення розсилки та оприлюднення рішень, затверджених районною радою на пленарному засіданні позачергової ХХІV сесії. А також пришвидшення роботи з подачі міні-проектів на обласний конкурс «Разом в майбутнє».


За інформацією заступника голови районної ради Юрія Яцини з 24 напрацьованих та готових до подачі міні-проектів на сайті обласної ради зареєстровано лише один проект. Зважаючи, що крайній термін подачі проектів 15 березня, у ініціаторів міні-проектів залишилося лише три дні, щоб вчасно подати документи та зареєструвати свої проекти.

Голова районої ради дав доручення пришвидшити доопрацювання проектів та їх реєстрацію на платформі обласного Конкурсу, за необхідності надати організаційно-методичну допомогу конкурсантам.

Зважаючи, що до завершення деклараційної кампанії залишилося вже не так багато часу, посадовим особам виконавчого апарату рекомендовано не відкладати подання електронних декларацій на сайті НАЗК.

Про роботу ліквідаційної комісії з припинення діяльності КП перукарських послуг доповіла начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району Тетяна Пилипенко.

Традиційно керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні робочі питання та першочергові завдання. Головою ради окреслено коло основних завдань на поточний тиждень та найближчу перспективу.