Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Голова районної ради Оноша В.П., керівники ОМС району взяли участь у щотижневій розширеній апаратній нараді РДА

12.03.2018

В ході чергової розширеної апаратної наради райдержадміністрації розглянуто п’ять питань. Участь в роботі взяли голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій та районних служб.


Про нормативно-грошову оцінку земель інформував НЕСТЕРЕНКО Віктор Яковлевич - начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації.

Про відновлення навчального процесу інформувала НОВОСЕЛ Вікторія В’ячеславівна - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Про безпеку на льоду та про заходи щодо попередження весняної повені інформував БРОВКО Віктор Миколайович провідний інспектор сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту райдержадміністрації.

Про ситуацію із захворюваністю населення Валківського району на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип інформувала ЧАЙКА Ольга Сергіївна - фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Валківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Харківської області.

Про участь місцевих рад Валківського району у обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» у 2018 році інформував ОНОША Віталій Петрович - голова Валківської районної ради.