Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня добровольця в Україні


14.03.2018

14 березня наша країна вже вдруге відзначає День українського добровольця – свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Минулого року на підтримку ініціативи громадськості цей день було встановлено Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.


Ніколи не було і не буде більш жертовної справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, своєї родини, своїх дітей.

З 2014 року в ряди української армії добровольцями пішли тисячі наших співгромадян – і юні хлопці, і зрілі чоловіки; досвідчені вояки і ті, хто ніколи не тримав в руках зброю; і навіть жінки. Всі вони були звичайними людьми, які жили поряд з нами, а у важкий для країни час стали воїнами – нашою надією, нашим захистом, щитом незалежності України. Вони є гордістю країни, яких ми завжди шануватимемо за їх мужність, відданість своєму народові та щирий патріотизм.

Закликаю сьогодні згадати всіх Героїв, які поклали свої життя за майбутнє України. Хай пам’ять про невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

У жалобі схилимо голови в пам’ять про загиблих героїв-добровольців, серед яких і наші земляки – Андрій Ольховський та Андрій Ваховський. Їх подвиг ми пам’ятатимемо завжди і передаватимемо цю пам’ять новим поколінням.

Голова районної ради
Віталій Оноша