Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  ФМ-радіо для кожної сільської громади – реально й перспективно

31.03.2018

З метою реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування Харківська обласна рада цілеспрямовано працює над втіленням проекту «Мовлення громад». Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звернувся до голів місцевих рад долучатися до спільної роботи з розвитку ФМ-мовлення у громадах.

Сергій Чернов, зокрема, зазначив, що обласна рада спільно з Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення пропонує організаційну та консультативну допомогу, щоб усі етапи появи ФМ-радіо на місцях були максимально зрозумілими.
Голова районної ради Оноша В.П. звернувся до місцевих рад з тим, щоб узагальнити та направити обласній раді пропозиції від Валківщини щодо переспектив розвитку FM-радіомовлення в розрізі громад...


«Сьогодні кожна громада має можливість започаткувати власне ФМ-мовлення. На жаль, цим правом скористалось поки що вкрай мало місцевих рад. Аби допомогти реалізувати мовлення громад на території Харківщини, фахівцями обласної ради спільно з представником Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення минулого року було проведено низку заходів для роз’яснення та надання методологічної допомоги громадам.

Як результат, у 2017 році проведено конкурс на п’ять частот ФМ-мовлення: у Краснограді, Ізюмі, Кегичівці, Первомайському та Краснокутську. У Краснограді місцеве ФМ-радіо вже працює, на черзі інші станції. Але цього замало, маємо активізувати наші громади!», - говорить голова облради, звертаючись до місцевих рад регіону з проханням повідомити фахівцям обласної ради до 13 квітня 2018 року:

- Чи зацікавлені сільські, селищні, міські, районна ради, ОТГ у появі на їх території місцевого радіо? Вкажіть, будь ласка, які саме ради та громади.

- Чи готові представники зацікавлених в організації радіо громад взяти участь у навчальних кущових семінарах, які заплановані до проведення у травні-серпні 2018 року?

- Чи є у зацікавлених в ФМ-мовленні громадах досвід роботи радіо та підготовлені фахівці,

Громади, зацікавлені у створенні на своїй території ФМ-радіо, можуть повідомити про це на електронну адресу прес-служби Харківської облради: oblrada2006@ukr.net. Контактна особа: керівник прес-служби – Володимир Дягілев, (057) 700-53-05, (057)715-73-63.

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua/