Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Традиційний футбольний турнір у Шарівці памяті Войтенка І.І.

02.05.2011

Сьогодні о 10.00 годині у селі Шарівка стартував традиційний футбольний турнір памяті Войтенка Івана Івановича, людини непересічної долі, яка внесла особистий вагомий внесок у розвиток місцевого сільськогосподарського підприємства, у розвиток соціальної інфораструктури села, у розвиток місцевої школи, у розвиток і популяризацію футболу у районі, у селі...


Змістовно і організовано пройшов традиційний футбольний турнір у Шарівці і цього року. Участь у ньому цього року прийняли три знані команди ветеранів футболу Металіст (Харків), Ветеран (Люботин), Нива (Шарівка).
На урочистому відкритті змагань голова Валківської районної ради Холодний О.М. привітав учасників змагань та присутніх, передав вітання від голови Валківської РДА Малявіна М.О. та подякував організаторам заходу братам Войтенку С.І. та Войтенку В.І., депутату районної ради за приклад синівської любові до батька та за належну організацію змагань. Потім футболісти поклали квіти на могилу Івану Івановичу, отець Олексій справив літургію і склав святу молитву памяті Войтенка І.І.
Перемогу у турнірі отримала команда МЕталіст (Харків), друге місце зайняли Ветеран (Люботин), третє - Нива (Шарівка), однак всі добре відпочили і подарували присутнім неповторні перипетії футбольних баталій, майстерність, технічну і комбінаційну досконалість.
Аматори Валківщини під час змагань дарували присутнім свої мистецькі доробки, добрий настирій і оптимізм, що тільки додавало заходу святковості.
Глядачі отримали задоволення і питанням, а чи буде на наступний рік - підтверджували про необхідність проведення такого футбольного турніру у Шарівці.