Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХV сесію
районної ради VІІ скликання


04.04.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 13-с від 30 березня 2018 року «Про скликання ХХV сесії районної ради VІІ скликання». Чергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районних цільових Програм та до районного бюджету на 2018 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 20 квітня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…


ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 30 березня 2018 року № 13-с

Про скликання ХХV сесії районної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян :
1. Скликати ХХV сесію Валківської районної ради VІІ скликання з 30 березня 2018 року.

2. Пленарне засідання ХХV сесії Валківської районної ради VІІ скликання провести 20 квітня 2018 року о 1000 годині в залі засідань районної ради (м. Валки, вул. Харківська,16 (II пов.))

3. Виконавчому апарату районної ради в установленому порядку провести реєстрацію депутатів та запрошених. Реєстрацію розпочати о 800 годині.

4. Внести на розгляд ХХV сесії районної ради наступні питання:

4.1. Про результативність роботи служби у справах дітей щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання
Доповідає: Степанова О.С. – начальник служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації

4.2. Про забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах Валківського району
Доповідає: Бровко В.М. – провідний інспектор сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту Валківської райдержадміністрації

4.3. Про хід виконання районної Програми розвитку архівної справи у Валківському районі на 2018-2020 роки
Доповідає: Литвиненко Н.Ю. – начальник архівного відділу Валківської райдержадміністрації

4.4. Про внесення змін та доповнень до районних Програм
Доповідає: Яцина Ю.Д.– заступник голови районної ради

4.5. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року
Доповідає: Левчук Л.О. – начальник фінансового управління Валківської райдержадміністрації

4.6. Про внесення змін в кошториси бюджетних установ
Доповідає: Левчук Л.О. – начальник фінансового управління Валківської райдержадміністрації

4.7. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 448-VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)
Доповідає: Левчук Л.О. – начальник фінансового управління Валківської райдержадміністрації

4.8. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району
Доповідає: Пилипенко Т.П. – начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, району виконавчого апарату районної ради

4.9. Різне

5. Виконавчому апарату районної ради довести зміст цього розпорядження до відома депутатів районної ради та оперативно розмістити його на сторінках офіційного веб-сайту районної ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради В. Оноша