Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Відбувся виїзний прийом громадян в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою

04.04.2018

3 квітня з 10.00 до 12.00 год. в приміщенні Міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах Головного управління Держгеокадастру у Харківській області проходив виїзний особистий прийом громадян виконуючим обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Василем Саранчою.

Участь у виїзному прийомі керівника обласної служби за дорученням голови районної ради Віталія Оноші взяла депутат районної ради, куратор та секретар профільної постійної комісії районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології Вікторія Верхолаз. Також був присутній начальник відділу міжрайонного управління у Валківському та Коломацькому районах ГУ Держгеокадастру у Харківській області Юрій Кондрюков.


На прийом до Василя Івановича звернулися мешканці із Сніжківської, Гонтово-Ярської, Костівської, Перекіпської, Олександрівської, Заміської, Благодатненської сільських громад та міста Валки.

Під час особистого прийому громадяни просили керівника обласної служби Держгеокадастру сприяти вирішенню питань щодо оформлення технічної документації з грошової оцінки земельних ділянок, вирішення спірних питань, що виникли внаслідок помилок, зроблених при виготовлені документації та з інших питань щодо впорядкування земельних відносин.

Із заявою стосовно невідкладного розгляду та сприяння вирішенню питання щодо надання земельної ділянки воїну АТО з села Олександрівка звернувся депутат районної ради Віталій Супрун.

З усіх порушених питань громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Питання, які потребують додаткового вивчення, взяті Василем Саранчою під особистий контроль.