Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Серед пріоритетів діяльності районної влади – турбота про дітей та забезпечення умов для їх якісного оздоровлення та відпочинку

04.04.2018

На цьому наголошував голова районної ради Віталій Оноша під час робочої наради райдержадміністрації з питань підготовки до проведення оздоровчої кампанії у 2018 році.

На початку цього року депутатським корпусом районної ради затверджена відповідна цільова районна Програма, якою передбачено здійснювати фінансування визначених Програмою заходів та щороку передбачити кошти на реалізацію завдань цієї Програми, в тому числі на організацію літнього відпочинку дітей різних категорій у районному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка», - зазначив голова районної ради Віталій Оноша.


«Оздоровлення дітей - це наш головний пріоритет, - зазначив голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, відкриваючи нараду, - тому слід ретельно підготуватись до цієї роботи, проаналізувати усі потреби, резерви, можливості, задіяти усі ресурси».

Особливу увагу в ході наради керівники району звертали на підготовку позаміського закладу «Ялинка» до літньої оздоровчої кампанії. Заплановано оздоровлення дітей у дві зміни: І зміна - з 5 по 26 червня і ІІ зміна - з 3 по 24 липня. Відповідним службам та структурним підрозділам РДА поставлено ряд першочергових завдань стосовно забезпечення безпеки перебування дітей у таборі, забезпечення закладу якісною питною водою, організація повноцінного раціону харчування відповідно до нормативів.

До того ж, було зазначено, що змістовне дозвілля відпочиваючих - це теж одна з головних складових, яку в жодному разі не можна залишати поза увагою.

«Треба усім відповідним службам докласти максимум зусиль, проявити креативні і творчі підходи при плануванні заходів щодо організації змістовного дозвілля дітей у «Ялинці», зробити кожну зміну насиченою, неповторною, незабутньою», - підкреслив Віктор Войтенко.

В ході наради кожен структурний підрозділ, кожна служба, причетна до підготовки і проведення оздоровчої кампанії, отримала чіткі завдання з конкретними термінами виконання спланованих заходів. Координатором усього комплексу заходів з питань оздоровлення визначено першого заступника голови райдержадміністрації Наталію Осадчу.

В робочій нараді також взяла участь керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.