Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Молоді таланти Харківщини

04.04.2018

Саме під такою назвою сьогодні, 4 квітня, в РНД «Іскра» відбувся відбірковий тур обласного творчого фестивалю.

Метою заходу є презентація творчого потенціалу талановитих дітей Харківщини, підтримка та сприяння творчому самовираженню обдарованої молоді. Діти з різних куточків району поділилися з присутніми часточкою свого таланту, своєї душі. Вони співали, декламували, грали, показували яскраві хореографічні постановки. Всі учасники фестивалю були неперевершеними.


Рівень художньої майстерності кожного виконавця та колективів оцінювало висококваліфіковане журі.

Привітали учасників фестивалю голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча. Також зі словами вдячності за подароване свято і весняний настрій до учасників фестивалю звернулися голова Громадської ради при Харківської обладміністрації Олексій Курцев, член Харківської обласної організації «Спілка ветеранів Антитерористичної операції» Олександр Сергієв, засновник та генеральний директор міжнародного проекту-мережі фестивалів «EUROPEAN FESTIVAL» Рашель Кухтина.

Це було справжнє свято для глядачів та організаторів цього дійства. Всі учасники нагороджені дипломами організатора фестивалю. Незабаром буде визначений рішенням журі переможець етапу, який долучиться до боротьби за перемогу в м. Харкові.

Крім того, слід відзначити, що захід проходив в підтримку Всеукраїнського флешмобу «Тризуб гуртує», який присвячений відзначенню 100-річниці з дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік).