Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  За участі Сергія Чернова та Юлії Світличної у Вінниці проходить розширена урядова нарада з питань децентралізації та регіонального розвитку

05.04.2018

Усі виміри децентралізації розглянуть учасники розширеної урядової наради, що проходить сьогодні у Вінниці. Участь у заході беруть Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, президент Української асоціації районних і обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, урядовці та народні депутати, представники регіонів, закордонних дипломатичних місій, координатори міжнародних донорських програм.

Сергій Чернов представить український досвід децентралізації, здобутки та завдання на перспективу.


Про економічне зростання регіонів під час панельних дискусій говоритимуть через призму нової державної політики; інструментів, що довели свою ефективність, та інвестиційну складову, яка є ключем до сталого розвитку.

Тема децентралізації у сфері освіти розкриватиметься через реалізацію проекту «Нова українська школа», розвиток профтехосвіти, досвід організації управління освітою в ОТГ. Буде презентоване нове освітнє середовище Харківщини.

На прикладах Полтавщини, Тернопільщини та Одещини обговорюватиметься децентралізація у сфері охорони здоров‘я, зокрема, реформування первинної ланки сімейної медицини.

Сталий розвиток місцевої громади у доповідях виступаючих постане через необхідність розвитку потенціалу публічних інвестицій на місцевому рівні; відродження аграрного потенціалу; ефективне управління ресурсами; кращі практики; електронні сервіси та розумні технології для розвитку ОТГ.

Джерела: http://valki.kharkov.ua/ та http://kharkivoda.gov.ua/