Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Зустріч представників ГО Асоціація фермерів та приватних землевласників України в Харківській області з керівниками фермерських господарств Валківщини

11.04.2018

Голова Харківської організації Іван Биков розповів присутнім про Асоціацію фермерів та приватних землевласників України, метою якої є сприяння забезпеченню прав і законних інтересів членів асоціації, які ведуть фермерські і приватні селянські господарства; сприяння створенню сприятливих економічних, правових, соціальних умов їх діяльності; представлення інтересів членів асоціації в органах центральної та місцевої влади.

До уваги керівників фермерських господарств Валківського району доповідач представив урядові програми, направлені на підтримку розвитку фермерства та кооперації в сільгоспвиробництві. Закликав присутніх скористатися можливостями, які сьогодні, в умовах демократизації суспільства та запровадження реформ, надає держава саме невеликим фермерським господарствам та приватним землевласникам.


«Чим більшою буде частка продукції, виробленої дрібними сільгоспвиробниками у порівнянні з крупними агрохолдингами, тим більш демократичним буде наше суспільство» - зазначив доповідач. «Тому розвиток фермерства та кооперації – це ще й питання розвитку демократії в державі та майбутнього України» - сказав голова Асоціації.