Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Розвиваємо туристичний потенціал Валківщини

12.04.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питання підготовки туристичного сезону та розвитку сільського зеленого туризму.

Учасниками наради, яка пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Войтенка, також були перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Валентина Шевченко, директор районного комунального закладу «Валківський краєзнавчий музей» Тамара Поліщук.


Учасники наради обговорили перспективи розвитку туристичних маршрутів, висловили своє бачення у вирішенні поставлених завдань, окреслили пріоритети. Зокрема, йшла мова про агросадиби Валківщини, створення нових туристичних маршрутів у Сидоренковому, Старому Мерчику та Литвинівці.

«Валківщина - особливий район у найрізноманітніших аспектах, у тому числі й туристичному. Тим більше, що у нас є мальовнича природа, багата історія, чимало об’єктів, що могли б привабити мандрівників, такі як Стародавній Скит, Садиба Шидловських, Литвинівський Дендропарк, Сидоренківський вітряк. Тому необхідно докласти максимум зусиль для відкриття туристичних маршрутів на цих об᾿єктах», - поставив перед присутніми завдання голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

На необхідності співпраці в питанні розвитку зеленого туризму з сільськими громадами, місцевими радами, депутатами та сільськими головами, місцевими активістами наголошував голова районної ради Віталій Оноша.