Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Питання адекватної відповіді на безпекові виклики стає найактуальнішим для світу, – Володимир Гройсман

13.04.2018

Адекватна відповідь світу на існуючі сьогодні безпекові виклики стає найбільш актуальним питанням, яке потребує відповіді. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на Київському безпековому форумі.

«Питання адекватності сприйняття ситуації і адекватності дій демократичного світу стає найбільш важливим», - сказав Володимир Гройсман.


Він навів статистику, за якою за останній час у світі скоєно понад 20 тис. терористичних атак. Щодня ведуться обстріли міст Донбасу, а кількість невійськових втрат йде на сотні й тисячі.

«Україна чи не вперше стала державою, проти якої застосована нова зброя – військова, економічна, енергетична агресія, втручання у внутрішні справи, - сказав Володимир Гройсман. - Ми маємо це зупинити. Ми маємо якісно прогнозувати майбутнє. Ми маємо змусити ворога повернутися в межі своєї країни і стати частиною цивілізованого світу».

Глава Уряду підкреслив, що ніхто сьогодні не забирає у країни-агресора можливостей цивілізованого розвитку, але останні роки її історії свідчать про небажання саме такого розвитку подій.

«Я хочу закликати: настав час відкрити очі і не відвертатися від проблем. Настав час якісних дій, які дозволять зупинити навалу, встановити мир на континенті і поширювати наші цінності по всьому світу, - сказав Глава Уряду. – Я вірю в перемогу демократичного світу і поразку тоталітаризму».

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/