Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  До професійного свята Почесними грамотами відзначені кращі представники особового складу райвідділу ДСНС

20.04.2018

На початку сесії за пропозицією голови районної ради Віталія Оноші депутати привітали з професійним святом присутніх у залі працівників 59-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Валки.

«День працівників пожежної охорони в Україні відзначали 17 квітня, але того дня весь особовий склад райвідділу ДСНС був задіяний на гасінні пожеж в районі. Тому вітаємо їх сьогодні з професійним святом та дякуємо за відповідальне відношення до рятувальної справи, вагомий особистий внесок у справу захисту життя, здоров’я, власності громадян на території Валківського району» - зазначив Віталій Оноша.


В урочистій обстановці, відповідно до розпоряджень голів Валківської районної ради, районної державної адміністрації, які озвучила керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, кращі представники служби були відзначені Почесними грамотами. Відзнаки нагородженим вручили голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Окрему подяку від себе особисто та всього депутатського корпусу голова районної ради Віталій Оноша висловив керівнику Олександру Крещуку за сумлінне виконання службових обов’язків та забезпечення високопрофесійної роботи районної служби.

Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації відзначено:
Ващенка Володимира Семеновича - старшого водія 59-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, прапорщика служби цивільного захисту;
Тупицю Романа Олексійовича - пожежного-рятувальника 59-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, сержанта служби цивільного захисту;
Сердюка Сергія Олексійовича - пожежного-рятувальника 59-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, сержанта служби цивільного захисту;
Грубу Світлану Василівну – диспетчера 59-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, рядового служби цивільного захисту.