Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Заслухані планові питання та затверджені відповідіні рішення

20.04.2018

Відповідно до Плану роботи ради було заслухано інформацію начальника районного відділу ДСНС України в Харківській області Олександра Крещука «Про забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах Валківського району» та начальника архівного відділу Валківської райдержадміністрації Наталії Литвиненко «Про хід виконання районної Програми розвитку архівної справи у Валківському районі на 2018-2020 роки». Доповідачі надали відповіді на запитання депутатів. Згідно висновків профільних комісій районною радою ухвалені відповідні рішення.


На клопотання відділу освіти затверджено Умови проведення конкурсу на визначення опорного навчального закладу (доповідала начальник відділу Вікторія Новосел).

Відповідно до висновків постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надана у власність гр. Атаманенка А.А. на території Високопільської сільської ради.