Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Активно продовжується підготовка до літньої оздоровчої кампанії

25.04.2018

Питання організації та проведення підготовки до літньої оздоровчої кампанії дітей та підлітків обговорили учасники розширеної наради, яка відбулася у райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої, керівників та голів профспілкових комітетів ряду підприємств, установ, організацій району, представників структурних підрозділів райдержадміністрації.


Відкриваючи нараду Віктор Войтенко зазначив, що важливим завжди, а особливо актуальним влітку, є завдання збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей, забезпечення повноцінного, гармонійного розвитку. Саме тому усім причетним службам слід ретельно готуватись до літньої оздоровчої кампанії, особливу увагу звернувши на дітей пільгових категорій.

Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча в ході наради зазначила, що підготовка до оздоровчої кампанії розпочалась ще на початку року і ведеться системно та планово, пріоритети розставлено, завдання окреслено й доведено до ряду служб. Головне, на що зараз у першу чергу слід спрямувати роботу – це придбання путівок у наш позаміський заклад оздоровлення «Ялинка».

Завдяки спільним зусиллям органів влади з минулого року він зазнав докорінних змін у кращу сторону і в плані матеріально-технічного стану, і в плані виховної роботи та змістовності дозвілля відпочиваючих. Діти, які оздоровлювались тут у минулі роки, залюбки виявляють бажання приїздити сюди знову. Тому усім керівникам і профспілкам нашого району треба активно попрацювати у даному напрямку, підкреслила вона.

До обговорення питання долучився голова районної ради Віталій Оноша, який зазначив, що районна рада всебічно підтримує всі конструктивні пропозиції, направлені на укріплення матеріально-технічної бази ПЗОВ «Ялинка» та забезпечення якісного та змістовного відпочинку і оздоровлення дітей. Районна Програма оздоровлення та відпочинку є діючою, на виконання її заходів районною радою щороку виділяються кошти з районного бюджету.

В ході наради також було заслухано пропозиції, зауваження, побажання усіх запрошених представників профспілок та окреслено головне завдання – провести оздоровчу кампанію 2018 року у Валківському районі на найвищому рівні.