Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  В залі пленарних засідань районної ради відбувся черговий розширений Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

Учасників Пленуму, голів первинних ветеранських організацій та всіх запрошених вітали голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко та депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв.

На початку Пленуму вітання присутніх та керівників району та міста приймали ювіляри: Тараннікова О.Н., Войтенко О.А., Коваленко І.А., Забара Б.І., Нехай В.М., Миколенко Є.І., Дворнік В.О., Мельниченко З.М., Гамоліна Т.З., Сидоренко В.Г., Бринза В.М., Клочко В.Я., Пієв С.М., Біловол Т.В., Гребініченко В.М.


Хвилиною мовчання зал вшанував пам’ять членів ветеранської організації, які відійшли у вічність з дня проведення попереднього Пленуму ветеранів: Сергієнка Івана Тимофійовича, Груби Миколи Івановича, Тимченко Ганни Іванівни, Котляра Миколи Мусійовича, Новікової Ріти Григорівни, Галич Галини Афанасіївни, Сук Миколи Семеновича, Максимовського Павла Миколайовича, Желєзняка Миколи Матвійовича.

На розгляд Пленуму були винесені наступні питання:
1.Про розвиток ветеранського руху у Валківському районі в співпраці з місцевими радами та первинними ветеранськими організаціями.
2.Про підсумки огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році.
3.Про стан передплати на газету «Слово ветерана Харківщини » на 2018 рік.
4.Про кооптацію складу Валківської районної ради ветеранів.

З доповіддю про розвиток ветеранського руху у Валківському районі в співпраці з місцевими радами та первинними ветеранськими організаціями на Пленумі виступила голова районної ради ветеранів Валентина Клочко.

В обговоренні питання взяли участь Євгенія Куперман - голова ПОВ заводу ФТІНТ, Камишан Л.Ф. - голова ПОВ сел .Старий Мерчик, Віра Гребініченко - голова ПОВ с. Костів, Тамара Россоха - голова ПОВ сел. Ков’яги., Сергій Конєв - Перекіпський сільський голова та Валерій Скрипніченко - Валківський міський голова.

За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році по району Президією ради ветеранів визнана кращою ПОВ сел. Старий Мерчик - територіальна (голова Камишан Л.Ф.)

За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році по місту Валки Президією визнана кращою ПОВ ДЗ ФТІНТ (голова Куперман Є.П.)

За результатами передплати обласної газети «Слово ветерана Харківщини» на 2018 рік переможцем визнана первинна організація ветеранів с. Перекіп, де було передплачено 58 екземплярів видання (голова Коваленко Л.І.), ІІ місце – за первинною організацією ветеранів сел. Ков’яги (територіальна) - 41 екземпляр (голова Россоха Т.І.), ІІІ місце – у первинної організації ветеранів с. Черемушна - 30 екземплярів (голова Явдошенко Н.Г.)

Фінансову підтримку в підведенні підсумків передплатної кампанії на газету «Слово ветерана Харківщини» на 2018 рік надали депутати Валківської районної ради Олександр Діжиченко та Віктор Походящий.

«Низький уклін і щирі слова вдячності від ветеранів Валківського району подружжю Біловол Олександру Миколайовичу і Тетяні Володимирівні та Пієву Сергію Миколайовичу за добрі справи для людей нашого району,за турботу про ветеранів, за передплату газети «Слово ветерана Харківщини». Дякуємо головам 13 сільрад за те, що підписали газети для ветеранів, а найбільше Путінцеву Віктору Петровичу, Онопченко Наталії Вікторівні, Корсун Людмилі Миколаївні. Прохаю всіх голів місцевих рад долучатися до цієї справи» - наголосила Валентина Клочко.

Керівник районної ветеранської організації висловила щирі слова подяки за постійну підтримку і допомогу у діяльності районної ветеранської організації керівникам району та їх заступникам Віталію Оноші, Віктору Войтенку, Наталії Осадчій, Юрію Яцині, міському голові Валерію Скрипніченку, депутатам обласної, районної, міської, селищних і сільських рад, керівникам підприємств і організацій району, громадським організаціям - всім, хто допомагає ветеранам і співпрацює з ВРОВ, ПОВ.