Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

За результатами передплати обласної газети «Слово ветерана Харківщини» на 2018 рік переможцем визнана первинна організація ветеранів с. Перекіп, де було передплачено 58 екземплярів видання (голова Коваленко Л.І.), ІІ місце – за первинною організацією ветеранів сел. Ков’яги (територіальна) - 41 екземпляр (голова Россоха Т.І.), ІІІ місце – у первинної організації ветеранів с. Черемушна - 30 екземплярів (голова Явдошенко Н.Г.)


Фінансову підтримку в підведенні підсумків передплатної кампанії на газету «Слово ветерана Харківщини» на 2018 рік надали депутати Валківської районної ради Олександр Діжиченко та Віктор Походящий.

«Низький уклін і щирі слова вдячності від ветеранів Валківського району подружжю Біловол Олександру Миколайовичу і Тетяні Володимирівні та Пієву Сергію Миколайовичу за добрі справи для людей нашого району,за турботу про ветеранів, за передплату газети «Слово ветерана Харківщини». Дякуємо головам 13 сільрад за те, що підписали газети для ветеранів, а найбільше Путінцеву Віктору Петровичу, Онопченко Наталії Вікторівні, Корсун Людмилі Миколаївні. Прохаю всіх голів місцевих рад долучатися до цієї справи» - наголосила Валентина Клочко.