Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Сьогодні - 32 річниця Чорнобильської катастрофи

26.04.2018

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і 32-ї річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Уже понад тридцять років відділяє нас від страшної трагедії, що відібрала життя й скалічила долі, поставила під загрозу безпеку й здоров’я людей усього Європейського континенту.

За час, що минув від моменту аварії на ЧАЕС, уже виросло ціле покоління українців, які мають знати не тільки про катастрофу 1986 року, а й зберігати та передавати далі пам’ять про ліквідаторів аварії та всіх людей, яких не оминула страшна трагедія.


Чорнобильська катастрофа не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч земляків, приклад жертовності в ім’я Батьківщини та прийдешніх поколінь.

У Харківській області мешкає понад 22 тисячі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, із них близько 11 тисяч чоловік – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та понад 5 тисяч – переселенці із зони забруднення.

Низько схиляємо голову перед героями-чорнобильцями, які виконали свій обов’язок. Усім, кого вже немає з нами, – світла пам’ять. Усім, хто поряд із нами, – здоров’я, мирного неба і добра.