Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  У 2018 році заплановано ввести в дію 11 об’єктів будівництва у Валківському районі

26.04.2018

Про це сьогодні йшла мова на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко за участю голови районної ради Віталія Оноші. В цілому передбачається реалізувати 6 проектів, які фінансуються з обласного бюджету, 2 проекти, які фінансує Європейський інвестиційний банк, 1 проект, який фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році - реконструкція будівлі Старомерчицького будинку культури.

Крім того, в рамках реформи сільської медицини в цьому році планується будівництво нових сучасних амбулаторій у с. Шарівка та смт. Ков`яги.


6 проектів, які фінансуються з обласного бюджету:
капітальний ремонт корпусів Валківського районного будинку дитячої та юнацької творчості;
капітальний ремонт водогону в м. Валки;
капітальний ремонт по заміні вікон та дверей Сидоренківській загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;
капітальний ремонт інженерних мереж, частини приміщень та заміна частини вікон на енергозберігаючі в будівлі Високопільської ЗОШ І-ІІІ ст.;
капітальний ремонт внутрішніх приміщень будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Сніжків Комунального закладу охорони здоров’я «ЦПМСД Валківського району»;
реконструкція очисних споруд в м. Валки,

2 проекти, які фінансує Європейський інвестиційний банк:
капітальний ремонт будівлі Ков’язького навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа I—III ступеня — дошкільний навчальний заклад;
капітальний ремонт Старомерчицької загальноосвітньої школиI—III ступеня.

1 проект, який фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2017 році - реконструкція будівлі Старомерчицького будинку культури.

Крім того, в рамках реформи сільської медицини в цьому році планується будівництво нових сучасних амбулаторій у с. Шарівка та смт. Ков`яги.

Про те, як просуваються роботи по введенню в дію визначених об`єктів, доповіли головний лікар КЗОЗ «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Марина Орлова, головний бухгалтер відділу освіти райдержадміністрації Наталія Лисяк, директор КП «Вода» Борис Мірошниченко, Старомерчицький селищний голова Володимир Бреславець.

Підводячи підсумки наради Віктор Войтенко наголосив на чіткому дотриманні виконання графіка робіт та обов’язковій перевірці їх якості, зазначивши, що всі заплановані об`єкти є важливою складовою соціально-економічного розвитку Валківського району і впливають на покращення життя його мешканців, тому з усією відповідальністю слід віднестись до виконання поставлених завдань.