Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Валківщина святкує День Перемоги,
вшановує ветеранів та доземно вклоняючись,
віддає шану загиблим героям


09.05.2018

9 травня, як і щороку у цей святковий день, по всіх територіальних громадах Валківського району відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вірна своїм традиціям, завжди пам’ятаючи безсмертний подвиг героїв-визволителів, які захистили країну та світ від смертельної загрози нацизму, Валківщина вшановувала ветеранів, всіх, хто з мужністю та честю пережив найстрашніший час в історії країни, врятувавши Вітчизну та весь світ, хто відбудовував міста і села від розрухи у повоєнні роки та зберіг мир і спокій для всіх наступних поколінь…


На чолі з районним та міським керівництвом урочистою ходою до Меморіалу Слави, покладанням квітів до вічного вогню, багатолюдним мітингом та хвилиною мовчання віддали пошану безсмертному подвигу героїв-визволителів сотні валківчани, серед яких багато молоді.

У Валківському районі на сьогоднішній день залишилося всього 19 ветеранів – учасників бойових дій під час війни 1939-1945 років. Троє з них, не зважаючи на дуже поважний вік, сьогодні змогли взяти участь у мітингу та висловити свої побажання нам – нащадкам. Щоб берегли ми свою землю, свою Батьківщину, зберігали пам᾿ять про тих, хто ціною свого життя та здоров᾿я здобув мир для майбутніх поколінь. Щоб берегли мир та робили все можливе, щоб ніколи знову не допустити такої страшної війни на нашу землю.

З вітальними словами до валківчан звернулися голова Валківської районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, голова районної організації ветеранів Валентина Клочко, депутати обласної ради Едуард Юрченко та Сергій Пієв, районний військовий комісар Олександр Сіренко та голова районної спілки ветеранів АТО Микола Петренко.

Поминальну панахиду по загиблих воїнах відслужив Благочинний Валківського округу, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Голова районної ради Віталій Оноша від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто привітав присутніх зі святом, вклоняючись ветеранам за їх безсмертний подвиг, щиро дякував всім, хто наближав перемогу в ті воєнні роки та всім, хто виборює свободу України сьогодні на сході країни і, як і прадіди, воліє будь-якою ціною повернути мир і спокій на рідну землю.

Ми завжди пам’ятатимемо ту велику ціну, яку заплатили наші батьки і діди за Перемогу над нацизмом, за надану можливість наступним поколінням жити у мирі, вирощувати хліб, розбудовувати державу, ростити дітей. У своїх серцях ми завжди будемо нести світлу пам’ять про мільйони наших співвітчизників, які ціною свого життя, щоденним ратним подвигом чи важкою працею в тилу наближали святий день Великої Перемоги нашого народу.

Скільки б не спливало часу, ми пам’ятаємо воїнів-переможців і з пошаною схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вистояло і вибороло мирне життя для майбутніх поколінь. Доземний уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі воїни-переможці, за мирну блакить неба, за вільну землю, за честь і гідність Батьківщини. Нехай світло далекої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої України. Слава Героям!

Більше фото на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/vrrada/