Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Підготовка до опалювального сезону на контролі влади

10.05.2018

10 травня за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулося засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років у Валківському районі.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники житлово-комунальних підприємств району.


З метою належної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років управліннями, відділами райдержадміністрації, житлово-комунальними підприємствами та бюджетними установами району розроблені заходи щодо сталого та безперебійного функціонування народногосподарського комплексу в осінньо-зимовий період та розпочата робота по їх виконанню.

Під час засідання розглянули роботу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/2019 років організацій, установ бюджетної сфери та підприємств, що здійснюють надання житлово-комунальних послуг. Керівники житлово-комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери звітували про стан виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду. Також обговорили проблемні питання, що виникають у ході підготовки, та намітили шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко зазначив, що підняті на сьогоднішньому засіданні питання є вкрай важливими і потребують вирішення, та наголосив, що тільки своєчасно розпочатий та якісно виконаний весь комплекс заходів по підготовці до опалювального періоду може гарантувати стабільну роботу з мінімальною кількістю аварійних ситуацій у осінньо-зимовий період.