Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  День випускника - 2011

29.05.2011

Сьогодні о 19.00 під патронатом Харківської облдержадміністрації та Харківської міської ради в місті Харків на майдані Свободи відбулося загальнообласне дійство і свято - "День випускника-2011".
На найбільшій площі Європи зібралося близько 6 тис. випускників шкіл міста Харкова і районів області, їх батьки та друзі.
Привітали випускників зі святом закінчення школи і отримання атестатів голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Валерій Писаренко.
Випускників, які досягли особливих успіхів протягом навчального року, а також випускників-медалістів нагородили пам’ятними подарунками і Почесними відзнаками губернатора.
У цих обласних святкових заходах участь взяла і делегація Валківського району в складі більше 30 осіб, яку очолили заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та начальник відділу освіти Валківської РДА, депутат районної ради Алієва Р.Д. разом із представниками відділу освіти РДА, батьками та, звичайно ж, випускниками шкіл району.
Кращих чотирьох випускників-медалістів (Коваленко Анна (Золота медаль) – Валківський ліцей імені О. Масельського, Вовк Ангеліна (Ср.м.) - Валківський ліцей імені О. Масельського, Галуненко Ганна (З. м. ) – Шарівська загальноосвітня школа I-III ступенів, Яцина Дмитро (З. м.) – Огульцівська загальноосвітня школа I-III ступенів) відзначено Почесними Подяками голови Харківської облдержадміністрації М.М. Добкіна, а випускника-медаліста Яцину Д.Ю. нагороджено на святковій сцені як кращого випускника-медаліста від Валківського району...


Наші випускники - найбільш розумні, талановиті та успішні. Михайло Добкін «Стало доброю традицією проводжати у великий життєвий шлях випускників шкіл нашого регіону на найбільшій площі Європи. Ось вже п’ятий рік поспіль вона збирає найбільш розумних, талановитих, красивих, щасливих і успішних людей.
Я впевнений, що енергія, яка сьогодні сконцентрована на нашій площі, допоможе кожному окремо і всім разом досягти в житті великих успіхів. Тільки від вас залежатиме, яким буде наше місто і Україна.
Бажаю вам всім успіху, удачі, нехай вас оберігає на життєвому шляху Господь, і ви станете справжньою гордістю батьків, вчителів і своєї країни», - зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, звертаючись до випускників шкіл Харкова та області під час святкових заходів на площі Свободи.
Харківським випускникам заздрить вся Україна.
Валерій Писаренко «Сьогодні вам заздрять всі випускники України, тому що такого свята немає в жодному іншому місті. Ви живете в інтелектуальній столиці України, у вас є найбільша площа в Європі і таке чудове свято. Бажаю вам, щоб сьогоднішній день ви ніколи не забули. Зі святом, дорогі друзі!», - зазначив народний депутат України Валерій Писаренко, вітаючи випускників шкіл Харківщини.
Одне зі свят, що запам’ятовується на все життя і хвилює кожну людину – випускний вечір!
У Харкові склалася славна традиція – привітання керівниками області та міста випускників шкіл і вшанування медалістів! За чотири роки це зворушливе і символічне свято на головній площі міста стало очікуваною подією для всіх старшокласників, їх батьків і вчителів.
Першими випускниками третього тисячоліття стануть 2742 одинадцятикласника!
Для них пролунали музичні привітання від кращих виконавців української і зарубіжної естради (Сергій Лазарєв, Б’янка, Максим, гурти: «Чи-лі» і «23:45»).
Святковий концерт завершився феєрверком.
Зі святом вас, шановні випускники 2011 року!
Щасливої Вам життєвої дороги!!!