Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Дошкільнята Валківщини взяли участь у районній спартакіаді «Перший крок»

29.05.2018

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та свій край. З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, сьогодні, 29 травня в спорткомплексі «Колос» м. Валки відбулося спортивне свято «Перший крок».


Цьогоріч у святі взяло участь 90 дітей з 15 дошкільних навчальних закладів.

Діти змагалися у різноманітних естафетах, також були оцінені зовнішній вигляд, девіз, пісня, емблема кожної команди. Феєричне та яскраве дійство не залишило байдужим нікого з присутніх. Адже яскраво прикрашений зал, оригінальні та неповторні костюми учасників, веселий сміх і виступи завзятої малечі надали гарного настрою всім.

За результатами кожної естафети відзначалися переможці. Загальнокомандну перемогу здобули вихованці Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка», ІІ місце посіла команда Старомерчицького ДНЗ (дитячий садок) «Золотий півник», ІІІ місце – Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Берізка».

Переможці змагань отримали грамоти, кубки, медалі, подарунки. А ще приємним сюрпризом для всієї дітвори стало морозиво від ТОВ «Хладопром».