Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Фіналістів районного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Перший крок» привітав голова районної ради Віталій Оноша

31.05.2018

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в залі районного народного дому «Іскра» відбувся фінал районного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Перший крок». В рамках фестивалю юні таланти Валківщини демонстрували свої обдарування. Починаючих артистів та гостей фестивалю привітали почесні гості свята, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча.


Зростати здоровими, радісними, добрими, талановитими і успішними бажав дітлахам голова районної ради Віталій Оноша, їх батькам – мудрості та багато терпіння, наполегливої і натхненної праці на благо дітей, їх щасливого сьогодення та світлого майбутнього, і всім присутнім – віри у краще майбутнє квітучої України – вільної європейської держави.

«А районна рада, весь депутатський корпус завжди готові підтримувати талановитих дітей та молодь Валківщини, забезпечувати всі умови для їх розвитку, розвитку їх здібностей і талантів. З цією метою за рахунок коштів місцевих, районного, обласного та державного бюджетів за підтримки обласної державної адміністрації в районі цілеспрямовано проводяться заходи, направлені на зміцнення матеріально-технічної бази закладів дошкільної, загальноосвітньої та позашкільної освіти. Спільними зусиллями ми намагаємося робити все для того, щоб наші діти мали щасливе дитинство і всі умови для розвитку своїх здібностей», - зазначив у своєму зверненні Віталій Оноша.

Голова райдержадміністрації передав присутнім вітання від Президента України Петра Олексійовича Порошенка та керівника області Юлії Олександрівни Світличної. Разом з тим висловив сподівання, що саме сьогодні засяють ті маленькі зірочки, які потім стануть зірками світової естради.

«Ми розуміємо, як важливо разом зі знаннями вкладати в наших дітей частинку любові. Ми повинні забезпечити максимально комфортні умови для підростаючого покоління, щоб наші діти були щасливі. Саме тому значна частина районного бюджету йде на забезпечення потреб дітей Валківщини, на зміцнення матеріально-технічної бази закладів району. В цьому році районні заходи проводяться у відремонтованій та прекрасно облаштованій залі РНД «Іскра». Капітально відремонтовано танцювальний зал в Будинку дитячої та юнацької творчості. Закуплено сучасне музичне підсилення та звукову апаратуру для проведення занять. Невдовзі розпочнеться табірна зміна у суттєво оновленому ПЗОВ «Ялинка». Ми робимо все, щоб наші діти були щасливі, бо діти - це наше майбутнє, майбутнє нашої країни», - підкреслила Віктор Войтенко.

Загалом конкурс пройшов у трьох вікових категоріях: від 4 до 8 років, від 9 до 13 років, від 14 до 16 років. В кожній категорії визначили переможців, які отримали подарунки від спонсорів.

По закінченню заходу всі маленькі учасники святкового дійства отримали морозиво від ТОВ «Хладопром».

Для дітвори в холі РНД «Іскра» працював виставково-розважальний майданчик.

На виставці-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Дивокрай» були представлені дитячі роботи: вироби з бісеру, сувеніри, народні іграшки, бісерні писанки, різьба по дереву, коренепластика.

До того ж, було проведено майстер-класи гуртків БДЮТу різних напрямків. Зокрема, в рамках майстер-класу юними валківчанами було зроблено власноруч різнобарвну квітку під назвою «Країна веселкова», яку потім було виставлено для перегляду у приймальні райдержадміністрації.