Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


04.06.2018

Чергова розширена апаратна нарада відбулася сьогодні в райдержадміністрації. Участь в її роботі взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, представники виконавчого апарату ради Тетяна Котенко та Геннадій Повстянко, керівники місцевих рад району. Під час наради було розглянуто ряд соціально-економічно важливих питань. Заслухано звіт Благодатненського сільського голови Андрія Ландишева про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.


Користуючись нагодою, голова районної ради Віталій Оноша поінформував присутніх про графік проведення профільних постійних комісій ради, які в рамках підготовки до пленарного засідання чергової сесії будуть працювати цього тижня 6 та 8 червня.

Про заходи протипожежної безпеки у лісах у пожежонебезпечний період та про заготовку дров доповідали Роман Гойденко, лісничий Валківського лісництва та Сергій Рєзнік, лісничий Старомерчицького лісництва.

Про зміну тарифів на пасажирські перевезення доповідав Олексій Сторожко, економіст АТ «Валківське АТП 16341».

Про порядок ведення обліку дітей шкільного віку доповідала Вікторія Новосел, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Про хід оздоровчої кампанії інформували Вікторія Новосел, начальник відділу освіти райдержадміністрації та Людмила Суханова, провідний інспектор сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Про поточну ситуацію щодо призначення житлових субсидій інформував Іван Горошко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Про проведення призову на строкову військову службу та про роботу з відбору громадян на військову службу за контрактом інформував Іван Погорєльський, заступник військового комісара Валківського районного військового комісаріату.