Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітаємо Обихвіст І.О., директора ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини», редактора газети з перемогою в обласному конкурсі «Історії успіху громад»

07.06.2018

У День журналіста у обласній раді голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад.
На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.

У День журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.

Вітаємо нашу землячку, Обихвіст Ірину Олексіївну, директора ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини», редактора газети з перемогою в обласному конкурсі Історії успіху громад», яка виборола почесне 3 місце в регіональному рейтингу в номінації «Краща публікація у друкованому ЗМІ


Автори, які стали переможцями конкурсу у відповідних номінаціях, нагороджені преміями: 1 місце – 7 тис. грн., 2 місце – 5 тис. грн., 3 місце – 3 тис. грн. у кожній з номінацій.

Сергій Чернов та Мортен Енберг вручили нагороди та дипломи переможцям у п’яти видах ЗМІ:

Краща публікація у друкованому ЗМІ
1. Тетяна Василець, газета Слобідський край
2. Юлія Шматченко, газета Слобідський край
3. Ірина Обихвіст, газета Сільські новини Валківського району

Краща онлайн-публікація
1. Альона Нагаєвщук, медіапроект Накипіло
2. Надія Шостак, агентство «МедіаПорт»
3. Марина Шевченко, інформаційне агентство Статус-Кво

Кращий радіоматеріал
1. Роман Кривко, Національна суспільна телерадіокомпанія України, Харківська регіональна дирекція
2. Ігор П’ятуха, Національна суспільна телерадіокомпанія України, Харківська регіональна дирекція

Кращий відеоматеріал
1. Анна Красноперова, телерадіокомпанія Лозова
2. Євгенія Кутнова, Харьковские известия
3. Юлія Ковальська, телерадіокомпанія Сігма Лозівського району

Краща публікація у шкільному ЗМІ
1. Марія Волга, Школа фільммейкерів Новий Кадр
2. Ядвіга Травкіна, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №148
3. Артем Онипченко, Гаврилівський навчально-виховний комплекс Барвінківського району