Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


09.07.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань та сплановано основні заходи на тиждень та діяльність районних установ, організацій в рамках затвердженого плану.
Участь в роботі наради взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та сільські, селищні, міський голови...


Згідно порядку денного під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка було розглянуто ряд важливих питань соціально-економічного розвитку району:
1. Про впровадження медичної реформи у Валківському районі інформувала Марина ОРЛОВА - головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

2. Про початок збирання ранніх зернових і зернобобових культур в господарствах району інформувала Марина РЕДЬКО - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

3. Про хід проведення оздоровчої кампанії та відкриття ІІ табірної зміни у ПЗОВ «Ялинка» інформувала Наталія ТРУСОВА - головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації.

4. Про призначення субсидій у Валківському районі інформував Іван ГОРОШКО - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

5. Про підсумки проведення районного культурно-спортивного свята «Козацькі розваги» інформувала Оксана СТЕПАНОВА - заступник голови райдержадміністрації.


В кінці наради заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. звернувся до присутнього загалу та поінформував про стан реалізації міні-проектів, переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2018 та націлив місцеві ради та порядокі зміст інформування Конкурсного комітету про виконання 6 міні-проектів у районі.