Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Робоча нарада в РДА стосовно стану використання коштів місцевих бюджетів на ремонт доріг комунальної власності
та обладнання вуличного освітлення


09.07.2018

Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації під головуванням голови РДА Войтенко В.І. за активної участі заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. та сільських, селищних, міського голів проведено оперативну робочу нараду щодо стану використання коштів місцевих на ремонт доріг комунальної власності та обладнання вуличного освітлення в населених пунктах району.
Керівники органів місцевого самоврядування району поінформували про стан вирішення порушених проблем та існуючі проблеми.
За результатами наради вирішено провести ряд конкретних заходів щодо оперативного цільового використання бюджетних коштів та вирішення місцевих проблем якості доріг комунальної власності та освітлення населених пунктів району в якомога стисліші терміни...


За інформацією відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації, в цьому році на проведення ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Валківського району виділено 14 млн. 646 тис. 800 грн.

На ремонт вулиць і доріг у населених пунктах, що перебувають у комунальній власності виділені кошти в сумі 4 млн. 939 тис. 323 грн.

Ремонт доріг по населених пунктах буде розпочато після проведення всіх необхідних заходів у відповідності з чинним законодавством щодо проведення тендерних процедур (у разі потреби).

В цьому році Валківському району передано 1 млн 279 тис. грн. з обласного бюджету органам місцевого самоврядування на проведення капітального ремонту мережі вуличного освітлення, а саме:
- Ков’язька селищна рада (с. Трохимівка – вулиці Трохимівська, Підлісна, Тургєнєва) – 220 тис. грн.;
- Баранівська сільська рада (с. Війтенки – вулиці Наріжна, Партизанська, 8 Березня) – 280 тис. грн.;
- Високопільська сільська рада (с. Високопілля - вулиці Свято-Миколаївська, Берестова, Водянська) – 232 тис. грн.;
- Огульцівська сільська рада (с. Огульці - вулиці Холодного, Сонячна) – 265 тис. грн.;
- Шарівська сільська рада (с. Буцьківка - вулиці Шевченка, Сонячна, Чоботарська, Дружби, Буцького; провулки Чоботарський, Залізничний, Дружби; в’їзд Зелений) – 282 тис. грн.

«Необхідно швидко виконати роботи по проведенню вуличного освітлення та ремонту доріг задля комфорту та максимальної користі для людей», - акцентував як головне завдання голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.