Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Запрошуємо депутатів та посадовців місцевого самоврядування до навчання в ХарРІ НАДУ !!!

10.07.2018

Харківський регіональний інститут державного управління ПАДУ при Президентові України (далі - Інститут) оголошує додатковий набір на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» з наданням освітнього ступеня «магістр» за державним замовленням та за договорами у липні 2018 року...


Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 р. № 255 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 482 (далі - Положення) Харківський регіональний інститут державного управління ПАДУ при Президентові України (далі - Інститут) оголошує додатковий набір на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» з наданням освітнього ступеня «магістр» за державним замовленням та за договорами у липні 2018 року.
Прийом документів від вступників на навчання за денною, вечірньою, заочною (з елементами дистанційної) формами навчання буде здійснюватись з 2 липня по 12 липня, вступні випробування - 1 8 -1 9 липня. Внесеними змінами передбачено, що на навчання за державним замовленням приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (документ про вищу освіту встановленого зразка освітнього ступеня бакалавра, магістра, а також освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), стаж державної служби не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії, а також виключені обмеження щодо віку для вступників.

За денною формою навчання за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на державній службі, обіймають посади державної служби, що належать до 1-9 групи оплати праці.
За вечірньою, заочною (з елементами дистанційної) формами навчання за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на державній службі, обіймають посади державної служби, що належать до 1-5 групи оплати праці.