Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
у книжковій акції BookСrossing та «Подаруй бібліотеці книгу!


12.07.2018

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. долучився до започаткованої Валківською районною бібліотекою книжкової акції - BookСrossing «Книга мандрує вулицями міста», яка останнім часом набула значного поширення не лише в Європі, а й у нас - в Україні.
Яцина Ю.Д. подарував районній бібліотеці комплект книг різного жанру із власної бібліотеки та, принагідно, поспілкувався з керівником централізованої бібліотечної системи Сургай Н.В. та працівниками бібліотеки на предмет розвитку бібліотечної справи в районі та використання сучасних підходів і інформаційних технологій у цьому напрямку, не виключаючи участі у різних проектах і програмах...


BookСrossing, Буккросинг - це безкоштовний обмін книгами.
Головна його ідея проста: поділитися з іншими цікавою книгою, тобто відпустити її у вільне плавання, коли вона передаватиметься із рук в руки.
Мешканці міста Валки охоче й жваво беруть для читання літературу від воєнної тематики - до романтичного детективного жанру та фантастики, а також українську сучасну прозу, поезію.
Слід зазначити, що буккросинг у районі проходить з неабияким успіхом. За порівняно короткий час розійшлося біля 50 екземплярів книг.
Учасники заходу не тільки тепло й щиро дякують валківським бібліотекарям за зустріч з цікавими книгами, за приємні хвилини живого спілкування, - а й з готовністю пропонують власну підтримку в започаткованій книгарнею акції.

На сьогоднішній день бібліотека вже отримала біля 500 екземплярів буккросингових книг для безплатного обміну, а роздано їх 120 примірників.
Одними з перших підтримали започатковану акцію валківчани М.М.Яременко, А.А.Бондаренко, І.В.Цікало, Ю.Д.Яцина, Валківський ліцей, настоятель Валківського Свято-Преображенського храму Іван Пилипів.
Активно долучилися до розвитку цієї доброї справи також А.І.Кривич, Л.М.Кудіна, М.М.Кузьменко, О.Л.Дараган.
Не залишилися осторонь і працівники центральної книгарні.
Вже зараз книжкову акцію-буккросинг «Книга мандрує вулицями міста» можна вважати постійно діючою. Адже з початку її виходу на старт у місті вже відбулося декілька зустрічей з «мандрівною» книгою, а в районній бібліотеці облаштовано буккросингову полицю, де кожен бажаючий може вибрати книгу до душі.

Сподіваємось,що буккросингова книга і надалі впевнено подорожуватиме валківськими вулицями,знаходячи нових друзів і прихильників!