Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


30.07.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань. Участь в роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та керівники місцевих рад району...


Сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації відбулась чергова розширена апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Згідно порядку денного було розглянуто ряд важливих питань:

1. Про стан збирання ранніх зернових і зернобобових культур в господарствах району інформувала Марина РЕДЬКО - начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2. Про припиненням подачі газу до житлових будинків Валківського району, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, інформував Володимир МУЛЯРЧУК - начальник Валківської дільниці Зміївського територіального відділення ПАТ «Харківгаз».

3. Про ситуацію із захворюваністю на кір у Валківському районі інформувала Марина ОРЛОВА - головний лікар КНП «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

4. Про роботу з відбору громадян на військову службу за контрактом інформував Олександр СІРЕНКО - військовий комісар Валківського районного військового комісаріату.

5. Про Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми інформувала Тетяна ЗАЧЕПА - заступник начальника управління – начальник відділу праці та зайнятості населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.