Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Засідання постійної комісії з питань бюджету

01.08.2018

За участю керівників району Віталія Оноші та Віктора Войтенка, їх заступників Юрія Яцини, Наталії Осадчої, Оксани Степанової, керуючої справами районної ради Тетяни Котенко, начальників відділів виконавчого апарату ради та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики. Роботу комісії очолив заступник голови комісії Геннадій Повстянко.


Депутатами опрацьовані всі питання, які належать до компетенції профільної комісії, погоджені проекти рішень щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ, затвердження розпорядження голови районної ради та коригування районного бюджету. Також ґрунтовно розглянуто та внесено на розгляд сесії питання про коригування тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення, які надаються КП «Вода» Валківської районної ради.

До того ж, за пропозицією райдержадміністрації комісією погоджено внесення до порядку денного сесії двох додаткових невідкладних питань, а саме: про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2018 рік та про надання дозволів відділу освіти райдержадміністрації на розробку проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт системи опалення Серпеневого навчально-виховного комплексу та капітальний ремонт зовнішніх стін та фундаментів будівлі Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.