Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутатським корпусом районної ради створено Шарівський освітній округ та змінено тип освітнього закладу на ліцей

02.08.2018

З пропозиціями райдержадміністрації стосовно внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2018 рік присутніх ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. Депутати одноголосно підтримали представлений проект рішення та внесли зміни до районної Програми.

На клопотання райдержадміністрації та відділу освіти РДА за погодженнями з профільними постійними комісіями районною радою підтримані пропозиції щодо створення ще одного освітнього округу в районі – Шарівського з перейменуванням Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст.. у Шарівський ліцей. Згідно затверджених рішень до складу створеного округу входитиме Черемушнянська філія.


До того ж депутатським корпусом підтримано ряд рішень щодо впорядкування орендних відносин та інших комунальних питань, надано дозвіл відділу освіти на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту системи опалення Серпневого НВК та капітального ремонту зовнішніх стін та фундаментів будівлі Шарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Також, відповідно до заяв, що надійшли до районної ради, та згідно висновків профільної постійної комісії з питань земельних відносин, ухвалено 25 рішень щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.