Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Депутатами одноголосно підтримані пропозиції райдержадміністрації щодо коригування кошторисів бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету

02.08.2018

Про внесення змін в кошториси бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Депутатами одноголосно підтримані озвучені доповідачем пропозиції райдержадміністрації щодо коригування кошторисів бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету.

Згідно прийнятого рішення, за рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі 211133,0 грн., по спеціальному фонду районного бюджету - в сумі 37200,0 грн. ...


Згідно прийнятого рішення, за рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі 211133,0 грн., по спеціальному фонду районного бюджету - в сумі 37200,0 грн.

Кошти направлені на виконання районних Програм «Новий освітній простір Валківщини», «Шкільний автобус», «Здоров’я валківчан», підтримку первинної ланки охорони здоров’я в районі та забезпечення централізованим підвезенням хворих, які потребують проведення програми гемодіалізу, фінансову підтримку галузі охорони здоров’я, закладів культури та спорту, інше.

За рахунок коштів, передбачених на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, додаткові кошти направлені на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, фінансову підтримку діяльності районної організації ветеранів, придбання пожежних рукавів (на виконання Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби Валківського району).

100 тис.грн. спрямовано на компенсаційні виплати автотранспортним підприємствам за пільгове перевезення окремих категорій громадян, ще 100 тис. грн.. - для надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі тривалої хвороби або оперативного лікування (за зверненнями).