Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Валківські рятувальники отримали новий формений одяг та можливість придбати нові пожежні рукави

03.08.2018

2 серпня до Валківського РВ ДСНС завітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з першим заступником Наталією Осадчою для передачі та вручення форменого одягу Валківським рятувальникам.

Відповідні комплекти форменого одягу виготовлені завдячуючи рішенню депутатів районної ради та за сприяння органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Валківського району та ГУ ДСНС України у Харківській області.


До того ж, відповідно до прийнятого депутатами районної ради рішення, затвердженого вчора під час пленарного засідання позачергової сесії, з районного бюджету на виконання Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби Валківського району спрямовано кошти для придбання пожежних рукавів.

Начальник Валківського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Олександр Крещук подякував за важливість підтримки органів влади та зазначив, що рятувальники Валківського району щорічно здійснюють за сигналом