Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  15 вересня у Валках відсвяткують День міста та 95-річчя району

03.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації, в ході якої детально з усіма причетними службами було відпрацьовано основні моменти, пов’язані з підготовкою до проведення Дня міста та 95-ї річниці району. У нараді також брали участь заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, міський голова Валерій Скрипніченко, керівники галузі освіти, культури, спорту.

Цього року День міста та 95-річчя району відсвяткують 15 вересня, у суботу. Урочистості розпочнуться о 10.00 год. святковою ходою, покладанням квітів до Меморіалу Слави.


Починаючи з 17.00 год., на валківчан та гостей міста чекає насичена культурно-розважальна програма. Зокрема, парад «Крокує майбутнє нашого міста» за участю вихованців міських дошкільних навчальних закладів та їх батьків, презентація першокласників, шоу повітряних куль, шоу барабанщиць, виступи колективів Валківщини та запрошених із сусідніх районів, концертно-розважальна програма, феєрверк. Крім того, буде оголошено переможця кращого проекту реконструкції Центральної площі м. Валки, буде названо кращі садиби, багатоквартирні будинки, під’їзди багатоквартирних будинків, представлено нових Почесних громадян міста Валки.

Працюватиме виїзна торгівля, дитячі атракціони, аніматори, дитяча розважальна програма та багато іншого. Щоб усі намічені плани реалізувались злагоджено, організовано, подарували жителям району святковий настрій і незабутні враження, перед присутніми на нараді були поставлені конкретні завдання.