Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання

20.08.2018

Сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулось спільне засідання колегії та зборів адміністративно-господарського активу району. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша та керівники місцевих рад району.


Згідно порядку денного було розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки збирання ранніх зернових та зернобобових культур у сільськогосподарських підприємствах району інформувала Марина РЕДЬКО - начальник управління агропромислового розвитку Валківської районної державної адміністрації

2. Про хід виконання районної програми забезпечення централізованого підвезення хворих, які потребують проведення програмного гемодіалізу на 2016-2018 роки інформувала Марина ОРЛОВА - головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

3. Про роботу служби у справах дітей з дітьми, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах інформувала Тетяна САВЧЕНКО - завідувач сектору усиновлення, опіки, піклування, розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Валківської районної державної адміністрації. В обговоренні даного питання взяла участь Наталія ВЕСЕЛОВА - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За підсумками розгляду окреслених питань прийнято відповідні рішення для реалізації подальших намічених заходів.