Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  На Валківщині планується будівництво нових амбулаторій у с. Шарівка та сел. Ков’яги

20.08.2018

В рамках впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка триває в Україні з ініціативи Президента України, на території Валківського району планують будівництво нових амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, зокрема в смт. Ков’яги та с. Шарівка.

Сьогодні керівники району Віталій Оноша та Віктор Войтенко здійснили робочу поїздку до с. Шарівка, де відбулася виїзна нарада з питання будівництва нової амбулаторії.


В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, завідувач сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту, головний архітектор Ігор Банніков, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Орлова, Шарівський сільський голова Заліна Хворост та інші.

В ході наради обговорені основні аспекти будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та оглянуто місце, де планується збудувати нове приміщення амбулаторії.