Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  СВЯТКОВІ ВІТАННЯ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА РДА

23.08.2018

Шановні валківчани!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України! Вітаємо Вас з світлими святами здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову.

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.


Дивлячись на національний прапор, кожен українець - як житель великої європейської країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Роки незалежності стали серйозним випробовуванням для всіх нас - на зрілість, на терпіння, на толерантність, а в теперішній час - на силу духу, мужність і жертовність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі захистити свій край, поліпшити життя у своїй власній державі, яка вистраждана поколіннями українців, за яку віддано життя і кров наших предків та новітніх героїв.

Ми впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане! І тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проявлятимемо справжні почуття патріотизму. Всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Від усієї душі бажаємо, щоб у Ваших оселях панували щастя і добро, у суспільстві - порозуміння і згуртованість, на рідній землі - мир та любов!

Будьмо щасливими в добрих справах! Хай єднає нас свята батьківська земля, прадавні благородні звичаї і традиції. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу.

З Днем Незалежності!

З пошаною
голова Сколівської районної ради
Микола Романишин
перший заступник голови Сколівської РДА
Ярослав Лепісевич