Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  З державними святами валківчан привітали керівники району та міста

23.08.2018

Зі сцени РНД «Іскра» з державними святами валківчан вітали голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки отець Іоанн.


Голова районної ради Віталій Оноша привітав валківчан з державними святами від себе особисто та від депутатського корпусу районної ради. А також передав вітання всім громадам Валківщини від братнього Сколівського району: «Роки незалежності стали серйозним випробовуванням для всіх нас - на зрілість, на терпіння, на толерантність, а в теперішній час - на силу духу, мужність і жертовність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі захистити свій край, поліпшити життя у своїй власній державі, яка вистраждана поколіннями українців, за яку віддано життя і кров наших предків та новітніх героїв.

Ми впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане! І тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проявлятимемо справжні почуття патріотизму. Всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності».

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко передав присутнім вітання від Президента України Петра Порошенка та керівника області Юлії Світличної. Разом з тим, він висловив впевненість у світле майбутнє України.