Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Вітання голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня Незалежності України

24.08.2018

Шановні земляки!
27 років тому перемогою завершилася боротьба українського народу за власну державність. Боротьба, яка тривала століттями.

Сьогодні ми відзначаємо лише 27 років незалежної України, проте завжди пам’ятатимемо про 100-річчя з дня створення нашої держави. Україна відродилась 22 січня 1918 року. Саме в часи Української революції 1917 – 1921 років наш народ виборов державність – утвердив державні кордони, мову, гроші, символіку, створив боєздатне військо. Ще на початку минулого століття наша держава була визнана у світі.


Через зовнішню агресію та внутрішні протиріччя українці тоді втратили здобуте й гірко розплатилися за цю втрату: роками репресій, голодоморів, нищення всіх стовпів національного відродження. Проте, знищивши мільйони українців, гнобителі не змогли знищити дух нашого народу. Цей дух переміг тоді й перемагає зараз. Кожного дня – на фронті та в мирних містах і селах – ми захищаємо й розбудовуємо власну державу. Кожен із нас є творцем української незалежності. І цей день, 24 серпня, - свято для кожного, в кого Україна в серці, думках та мріях.

День Незалежності сповнений надпотужними емоціями. Радістю й сумом. Сьогодні всі ми висловлюємо слова великої поваги та вдячності захисникам нашої держави, які боронять українську землю на сході. Сьогодні згадуємо тих, хто загинув за Україну – у війнах усіх років, під час репресій та голоду. Сьогодні радіємо тому, що ми здобули. Сьогодні віримо в краще та крокуємо до майбутнього.

Щиро вітаю всіх земляків із Днем незалежності України! Слава Україні!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична