Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

27.08.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було сформовано план роботи апарату та поточний тиждень.

Основним завданням, за визначенням голови районної ради, є організація роботи постійних депутатських комісій в рамках підготовки до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року, формування порядків денних засідань профільних комісій спільно з їх керівниками та підготовка матеріалів до розгляду депутатами.


Голова ради доручив кураторам профільних депутатських комісій ретельно підготувати всі матеріали, необхідні для ґрунтовного комісійного розгляду питань порядку денного сесії, та листи, що направлені на розгляд до профільних депутатських комісій.

Під час наради також йшлося про участь депутатів районної ради в урочистих заходах з нагоди свята «День знань» у навчальних закладах в місцевих громадах 1 вересня 2018 року (графік проведення заходів буде оприлюднено на сайті районної ради).

Традиційно, керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні питання, існуючі проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання. Віталієм Оношою дані відповідні доручення посадовим особам апарату ради.