Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Апаратна нарада голови районної ради

03.09.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план роботи.

За визначенням голови районної ради, пріоритетом діяльності виконавчого апарату ради в найближчі дні є організація роботи постійних депутатських комісій в рамках підготовки до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року, формування порядків денних засідань профільних комісій спільно з їх керівниками та підготовка матеріалів до розгляду депутатами.


Під час наради також йшлося про стан виконання прийнятих раніше рішень районної ради з комунальних питань та про організацію роботи орендної комісії, проведення її чергового засідання 4 вересня (після пленарного засідання сесії) та розгляд нею питань щодо подовження/припинення договорів оренди з врахуванням стану сплати орендної плати орендарями.

Заступник голови районної ради Юрій Яцина доповів про стан підготовки матеріалів та проектів рішень для розгляду їх в комісіях і на пленарному засіданні чергової сесії ат про формування проекту порядку денного сесії.

Традиційно, керівники відділів виконавчого апарату інформували голову ради про поточні питання, існуючі проблеми та пропозиції щодо їх розв’язання. Віталієм Оношою дані відповідні доручення посадовим особам апарату ради.